Team

Het team van BSoudendijk.

Ingrid Kuylenburg

Groep 1 en 2
maandag t/m woensdag 
i.kuylenburg@bsoudendijk.nl

Willemien Schipper

Groep 1 en 2
maandag t/m vrijdag w.schipper@bsoudendijk.nl

Ria Buijk

Groep 3 en 4
maandag t/m donderdag r.buijk@bsoudendijk.nl

Petra van Dalen

Groep 3 en 4
vrijdagochtend

Annelies Booij-Albada

Groep 5 en 6
maandag t/m woensdag a.booij@bsoudendijk.nl

Roos Lankhaar

Groep 5 en 6 - IB
Groep 7 en 8:
donderdag t/m vrijdag
IB:
maandag
r.lankhaar@bsoudendijk.nl

Jakobien Vosters

Groep 7 en 8 - Maatklas
Groep 7 en 8;
maandag t/m dinsdag
Maatklas:
donderdag
j.vosters@bsoudendijk.nl

Carien van Till

Groep 7 en 8 - Directie
Groep 7 en 8:
woensdag t/m vrijdag
Directie:
maandag t/m dinsdag
c.vantill@bsoudendijk.nl

Sjanie van Alten

Onderwijsassistent
maandag- en dinsdagochtend groep 3 t/m 6, donderdag en vrijdagochtend groep 1 en 2 s.vanalten@bsoudendijk.nl

Lisa van Weelden

Onderwijsassistent
maandag, dinsdag, woensdag en donderdagochtend
l.vanweelden@driegang.nl

Alexander Vos

Onderwijsassistent
woensdag
a.vos@driegang.nl

Marry van Genderen

Administratie
Tel.: 0183 - 303 349
info@bsoudendijk.nl