Team

Het team van BSoudendijk.

Ingrid Kuylenburg

Groep 1 en 2
Maandag t/m woensdag.
i.kuylenburg@bsoudendijk.nl

Willemien Schipper

Groep 1 en 2
Maandag t/m vrijdag.
w.schipper@bsoudendijk.nl

Ria Buijk

Groep 3 en 4
Maandag t/m donderdag.
r.buijk@bsoudendijk.nl

Annelies Booij-Albada

RT en groep 3/4
RT maandag t/m donderdag. 
Groep 3/4: vrijdagochtend. 
a.booij@bsoudendijk.nl

Jetske Rijneveld

Groep 5/6

Groep 5/6: woensdag t/m vrijdag 
j.rijneveld@bsoudendijk.nl

Roos Lankhaar

Groep 5/6 - IB
Groep 5/6: maandag en dinsdag. 
IB: donderdag. 
r.lankhaar@bsoudendijk.nl

Jakobien Vosters

Groep 7 en 8 - Maatklas
Groep 7 en 8; maandag t/m dinsdag.
Maatklas: donderdag. 
j.vosters@bsoudendijk.nl

Carien van Till

Groep 7 en 8 - Directie
Groep 7 en 8: woensdag t/m vrijdag.
Directie: maandag t/m dinsdag. 
c.vantill@bsoudendijk.nl

Sjanie van Alten

Onderwijsassistent
Maandag- en dinsdagochtend groep 3 t/m 6, 
donderdag en vrijdagochtend groep 1 en 2.
s.vanalten@bsoudendijk.nl

Lisa van Weelden

Onderwijsassistent
Maandag, dinsdag, woensdag en donderdagochtend l.vanweelden@driegang.nl

Marry van Genderen

Administratie
Donderdagochtend
info@bsoudendijk.nl
Tel.: 0183 - 303 349
info@bsoudendijk.nl